Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

msn nickleri

2 posters
YazarMesaj
EfsaneKonG
Efsane Team
Efsane Team
EfsaneKonG

msn nickleri Empty
MesajKonu: msn nickleri   msn nickleri Icon_minitimeSalı Ekim 02, 2007 3:44 pm

yha msn nickleri die bi bolum acin bularida oraya tasıyın gercekten anlamli sozler

1.Düşük yapmış umutlarımın kuyruk sancısıyla doruk noktasında gezinen acılarımı kim paylaşır !! ( Derin Darbe -Boom )

2.Üç kuruşa kalleş doğanlar kalleş ölür (Derin Darbe -Boom)

3.Montajla düzelmeyecek tek şey hayattır ,sana kıyaktır (Derin Darbe -Boom)

4.Topladım huzuru içime ,ne var ki duramadı .(abluka alarm- ne fark eder )

5. Mutluluk denen şey anlatıldığı kadar saydammıdır ? Gözler kalbi kandırır, her gülücük birer sahte !!(abluka alarm- ne fark eder )

6.Ben cevabı bulamazdım tanrım yardım etmeseydi (abluka alarm- yeminli yaver )

7. Susuzluk içimde cinnet oldu ta derinde , neden kalbin yerinde yok! sorarım sana ..(abluka alarm- yeminli yaver )

8. Buhranım buruk zaferse zalim ! ben yeminli yaver sen hercai hain ...(abluka alarm- yeminli yaver )

9. Ben bir insanım kalbim kırılmışsa ağlarım !( abluka alarm - ben bir insanım)

10. Vakti geldiğinde tanrı çalar kapını ! (abluka alarm - ben bir insanım)

11. Kalbim kırık ,aklım yarım evde kalmış haber verin ! istisnasız kapına geldim ne olur eli boş göndermeyin..(abluka alarm- içimizden geldi )

12. Hakkım neyse alırım ,mutluluktu payıma düşen dahası canımı acıtır sensiz geçer günüm gecem ..(abluka alarm- içimizden geldi )

13. Yatar kalkar adını anar senle geçer rüyalarım..(abluka alarm- içimizden geldi )

14. Her nefeste rapi sundum önüne, sus! kepin düşene kadar tekmeyi yersin (derin darbe - her nefeste )

15. İlk dansı kederle yaptım ...(derin darbe- benim hayallerim vardı )

16. Sevgi sobası sönüklerle yüzüm duvara dönük yaşarım (derin darbe- benim hayallerim vardı )

17. Benim hayallerim vardı keşkelerde kaldı kimler aldı bir parıltı aranırsa yok şimdi gözlerimde çok derinlerde gezer oldu bu şairin elleri nasır tuttu bak! (derin darbe- benim hayallerim vardı )

18. Ben eyalet gösterildim Pasaportsuz geçişlerki sonsuz kafamı eğdi önüme (derin darbe- benim hayallerim vardı )

19.Açıla geldi melankoliklerin perdesi oynayanlar hüsrandı yada kırık kalpler perisi (derin darbe- benim hayallerim vardı )

20. Uzak dur girme cepheme ellerimde ecele davet (derin darbe- rap mahseni)

21. Her insanın beşte üçüne akıl hocası psikolog mu? gerekir? psikopat mı Üretir bu bahçeler? (derin darbe- rap mahseni)

22. Her derde tiryaki insan oldu son açan çiçek ki soldu güneşi yoldu toprağıysa bol sol gösteren felek sağ vurdu insanoğlu kadere yordu bense ağladım gülünecek halinize (derin darbe- rap mahseni)

23. Baskılarda daralan ruhun askılarda yer bulan onurun alçak sürünen bir gururun varsa düzel (derin darbe- rap mahseni)

24. Bir kitaptım tozlu raflarında kaybolan belki kaf dağında bir ermiştim masallarda yer bulan (derin darbe- rap mahseni)

25. Yılları duvarına çiz hasaplara kayıtsız kalamssın ,(derin darbe - yılları duvarına çiz)

26. Sırrımın biri benim sanırım (Kolera- kurgu bilimi)

27.Hasara UĞradim Evde Yoktu Kapida Kaldim EŞİĞİne Yattim EŞİklerde Sabahladim (Kolera- matine araları )

28. Umarsizlik Yollari Tikadi Fİlİkalarim Kivilcim Aldı (Kolera- matine araları )

29. Matİne Aralarinda Eskİdİ Kalbİm (Kolera- matine araları )

30. Çek silahını vur beni hepinizin inkarıyım irtifa kaybıyım (kolera- irtifa kaybıyım )

31.çocukken yanlızdık karde$ biz şimdi dostu neyleyim..(Sansar-rapozof.bizdik suçlu)

32.bazen keşke hayal kurmaSaydım dersin ve işte ole dediğin an hayallerini kaybedersin(Sansar-rapozof.bizdik suçlu)

33.Hayatı tat Tadında Bırak(abluka alarm-virane dervişler)

34.ipucu yok bu kez fakat cevap yürekte anla(abluka alarm-virane dervişler)

35.Elalem Elli lale dikse kalbe nafile(abluka alarm-rüyalar ve insanlar)

36.insanlar nedense çok dürüstü kördüler birer birer rüyamı elleriyle gömdüler(abluka alarm-rüyalar ve insanlar)

37.ilmek attım boynuma ve aşkı soktum koynuma yarattığı duygular içindi çok büyük bir tantana(abluka alarm-rüyalar ve insanlar)

38.Sanat dediğin aynı lehçe bende kepçe sende cımbız (Derin darbe- Destek çağır)

39.her kelime bir cenaze (Derin darbe-Rap mahseni)

40.Tepetaklak olmuşuzki akla muhtaç haldeyiz hayaldeyiz (Derin darbe-Rap mahseni)

41.yılları duvarına çiz hesaplara kayıtsız kalamassın (derin darbe-yılları duvarına çiz)

42.liriklerimde taş arama hedefler sana doğru..(mozole mirach feat raziel muhafız ordusu)

43.Bitmiş anlık yaşam zamanlık hedef karanlık değişir anlık (mozole mirach feat raziel muhafız ordusu)

44.bu kendimden bir parça etimde saplı kance ölümde dik bir rampa kafamda kurmacayla akrep ve yelkovanla yarış var her bir anda(mozole mirac ft sitem depresif akılda bir dönence )

45.aç geçirdiğim öğle yemeğinde mazeretim tokluğum(mozole mirach ft sitem depresif büyüklüğümdeki küçüklüğüm)

46.uğruna can verilen insanların diğer yüzünü ezberledim(rahdan karagökyüzün)

47.ölüme aynadan bakanlar aç olduğu kadar tok (rahdan karagökyüzün)

48.yaralıyım doğrudur ama ölmedim onca sabah gördüm ama birindede gülmedim şimdi düşmanlarım dünde dostum bildiğim(rahdan karagökyüzün)

49.kesik nefeslerimden ince armonim sızlar (raziel mathilda)

50.kalan nedir bakar bir körmüyüz satar ölürmüyüz huzur görürmüyüz savaş içinde kör düğümmüşüz (raziel mathilda)

51.soğuk kalbim buz gibi tuzla buzla olsa güvenim maneviyatı taş gibi yarattığım eserlerin somurtan ilk bakışların da tanrını adaleti (the domination ft sagopa kajmer yağmur)

52. Nefret içimde yanlı gönül sen duymadın ! (mt- dolunay'ın 15 i)

53.Ben böyle devirdaymın bağırsaklarına tutunmaya çalışıp mutlu olmak zorundayım (mt- sararan son güller benim )

54. yüzde yetmiş obez america ( mt- fuck america )

55. Ben herşeyden çok benliğimi öğrendim kendime hiç mi hiç bişey demeden (mt- öğretmenim canım benim )

56.ne enteli ne bilgini ne danteli ne bilimi hepsi esir şimdi endüstri canavrının kollarında (Mt fucksworld)

57.insan hakları tek taraflı siyahsan kölesin beyazsan ozelsin yabancıysan onemsiz vatanına söversin onlardan olmaya değersin.(Mt fucksworld)

58.iyiyi öldürdüler izlediğim her filmde (Tek kanatlı kuş Ft sagopa kajmer -Mt )

59.tam anlamıyla savaş kalıntısı yüreğim hergününe demet papatyalar yollarım(Mt 18 yaşım)

60.beni bıraktığın lünapark şimdi boş içimde batan gemilere vuran güneş loş (iki bal yüz Mt)
Myth
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Myth

msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: msn nickleri   msn nickleri Icon_minitimePaz Ekim 07, 2007 11:01 am

çok süper yaw Efsane.RoM ellerine salık

msn nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası